Aneta Kułakowska

radca prawny

Szukaj
Close this search box.

O mnie

Dzień dobry i cześć!

Nazywam się Aneta Kułakowska. Jestem warszawską radczynią prawną, przedsiębiorczynią i od stycznia 2018 roku blogerką 🙂

Od kiedy pamiętam zawsze stawałam po stronie słabszych, potrzebujących oraz wymagających wsparcia. Od dziecka miałam poczucie sprawiedliwości, misję obrony słabszych, co wcielałam w życie przyjmując rolę podwórkowego ninja.

W liceum już wiedziałam, że wybiorę studia prawnicze, nie miałam jednak wówczas pojęcia jaką dokładnie dziedziną chciałabym się zająć. Całe studia skupiałam się na prawie karnym i marzyłam o pracy prokuratora. Moja fascynacja uległa zmianie wraz z pierwszą pracą po studiach. Swoją karierę prawniczą rozpoczęłam od pracy w spółce akcyjnej branży budowlanej. Tak też narodziło się moje niesłabnące zainteresowanie spółkami, głównie spółką akcyjną i spółką z o.o. Zaczęłam wówczas widzieć się jako prawnika biznesu. Przez wiele jednak lat zajmowałam się różnymi dziedzinami prawa, zanim na dobre skupiłam się na spółkach, w szczególności na spółce z o.o.

Od kilkunastu lat moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności. Znaczna większość moich Klientów to spółki z o.o. W oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie prawne oraz biznesowe, każdego dnia zajmuję się obsługą prawną i pomagam w zakładaniu, organizacji i prowadzaniu spółek. Wspieram zarządy spółek w bieżącej działalności, pomagam w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz reprezentuję spółki przed sądami. Pomagam też w rozwiązywaniu problemów wspólnikom, prokurentom, radom nadzorczym, a także wspieram w pracy asystentki biur zarządu, księgowych i kadrowców.

Wbrew powszechnej opinii, iż prawnicy tylko prawem żyją, mam też życie poza prawem. Prywatnie jestem partnerką faceta od IT i mamą małego łobuza. Dużo czytam, gotuję i słucham podcastów. Wolny czas spędzam aktywnie. Ćwiczę na siłowni, praktykuję jogę kundalini, medytuję oraz spaceruję. Staram się być uważna oraz dbam o zachowanie równowagi w życiu, tak aby czerpać jak najwięcej przyjemności z pracy zawodowej.

Jeśli potrzebujesz wsparcia prawnego w działalności spółki z o.o. to zapraszam Cię do osobistego kontaktu korzystając z danych kontaktowych. Ze względu na ilość zobowiązań zawodowych preferuję kontakt mailowy. Staram się odpowiadać na każdego maila w ciągu 24h.

pozdrawiam serdecznie 🙂

Aneta Kułakowska

Scroll to Top